Atrakcje Białki Tatrzańskiej

Noclegi Białka Tatrzańska U SorosaPensjonat z basenem prezentuje atrakcje Białki Tatrzańskiej

 

Pensjonat „U Sorosa” w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Sezon w miejscowości położonej nad czystą rzeką Białką trwa na dobrą sprawę cały rok.

 

Ci, którzy zamierzają spędzić ferie w Białce Tatrzańskiej i skorzystać w oferty noclegowej pensjonatu, nie zawiodą się. Trzy kompleksy narciarskie (Bania, Kaniówka i Kotelnica) to dobra oferta dla grup zorganizowanych, w których nie brakuje osób z zapałem do uprawiania sportu. W okolicy znajduje się kilka zjazdów o różnej skali trudności, a także trasa biegowa. Goście pensjonatu „U Sorosa” dostają zniżki między innymi na sprzęt sportowy, tak więc chętnych na narciarskie szaleństwo raczej nie brakuje.

 

Noclegi Białka Tatrzańska U Sorosa

Jeżeli zaś Białka Tatrzańska jest pomysłem na majówkę albo na wyjazd kolonii letniej, największą atrakcją będzie podziwianie górskich rejonów na rowerach górskich lub monsterrollerach. Poza tym, pensjonat z basenem oferuje oczywiście pływanie, a Białka przychodzi nam z pomocą w sytuacji, kiedy ktoś chce połowić ryby albo skorzystać ze spływu kajakowego. Dla tych, którzy skorzystają z pokoi do wynajęcia na wiosnę, czekają oferty spa&wellness, czyli przygotowanie do sezonu letniego.

 

 

Białka Tatrzańska U Sorosa Pensjonat