Pensjonat w Białce Tatrzańskiej – wypoczynek U Sorosa

Zapraszamy na wypoczynek niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej

Dom wypoczynkowy U Sorosa - Białka Tatrzańska„U Sorosa” to nowy pensjonat w Białce Tatrzańskiej, która od Bukowiny Tatrzańskiej oddalona jest zaledwie o 6 kilometrów. Piękna okolica czyni to miejsce idealnym pomysłem na majówkę czy też wyjazd dla kolonii, która chciałaby podziwiać górskie krajobrazy. Nie da się ukryć, że to właśnie przyroda jest największym atutem Białki Tatrzańskiej i to ona sprawia, że nasze oferty do grup cieszą sie tak duzym zainteresowaniem oraz że „U Sorosa” jest często wybierany na dom wypoczynkowy w Białce Tatrzańskiej.

Oferta w sam raz na wypoczynek

Oferta pensjonatu „U Sorosa” dostosowana jest do potrzeb każdego wczasowicza. Zarówno osoby organizujące pobyt grupowy w Białce Tatrzańskiej, jak i para szukająca w Białce Tatrzańskiej noclegu z wyżywieniem znajdzie coś dla siebie. Nasz pensjonat położony jest w samym centrum tego miasta, a w zależności od potrzeby gości, mamy do wynajęcia pokoje różnej wielkości (2-,3- i 4-osobowe) z wszelkimi udogodnieniami, w tym wypozyczamy bezpłatnie na czas pobytu na uzytek własny TV  i dostępem do bezprzewodowego Internetu. Kwatery w Białce Tatrzańskiej są idealnym miejscem na odpoczynek. Szukasz domu wypoczynkowego na sylwestra? Może chcesz spędzić ferie w Białce Tatrzańskiej? Nie ma problemu – „U Sorosa” jest bardzo dobrym rozwiązaniem na każdą okazję.

Posiadamy dla naszych gosci KARTE TATRZAŃSKĄ upowazniającą do wielu zniżek na terenie Podhala np.restauracje,sklepy,wypożyczalnie skuterów śnieżnych i sprzetu sportowego itp.itd

 

Na terenie domu wypoczynkowego „U Sorosa” znajduje się sala konferencyjna, siłownia, jadalnia z fortepianem, a tuż obok narciarnia. Mieszkańcy naszych pokoi w Białce Tatrzańskiej mogą również skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej: DART, tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj i sali kominkowej. W sezonie letnim stajemy się pensjonatem z basenem, zjeżdżalnią, huśtawką, boiskiem do piłki nożnej i siatkówki oraz koszykówki.

 

Terma Bania Białka Tatrzańska