O nas

Dom wypoczynkowy w Białce Tatrzańskiej – „U Sorosa”.

 

Pensjonat „U Sorosa” oferuje swoim gościom noclegi z wyżywieniem. Podwyższony standard naszych pokoi 2-,3- i 4-osobowych z kompleksowym wyposażeniem czyni to miejsce idealnym na wypoczynek. Nasz dom wypoczynkowy mieści się w samym centrum Białki Tatrzańskiej. Przystanek PKS jest bardzo blisko „U Sorosa”, więc nie powinno być  najmniejszych problemów z dotarciem na miejsce. Posiadamy przygotowaną ofertę dla szkół i ofertę dla grup zorganizowanych. Co ciekawe, posiadamy także drugi obiekt, znajdujący się kilkaset metrów za pensjonatem „U Sorosa”.

Noclegi w pensjonacie U Sorosa Białka Tatrzańska

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą gości, którzy majówkę lub ferie w Białce Tatrzańskiej decydują się spędzać „U Sorosa”. Fakt, że znajdujemy się bardzo blisko przystanku PKS powoduje, że nie ma problemów z jednodniowymi wypadami do Zakopanego czy nad Jezioro Czorsztyńskie. Nad wodę jednak nie trzeba jeździć daleko. „U Sorosa” to pensjonat z basenem. Białka Tatrzańska jest wspaniałym miejscem na nocleg i wczasy w górach, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe atrakcje i udogodnienia. To zaangażowanie oraz profesjonalizm zostały wyróżnione nagrodą „Orle Pióro” Kurortu Tatrzańskiego 2014.

 

Goście, którzy rezerwują sobie wakacje w tych okolicach i wybiorą na noclegi pensjonat „U Sorosa” w Białce Tatrzańskiej, mogą liczyć na korzystny pakiet zniżkowy. Z nim skorzystają m.in. z basenów geotermalnych oraz wypożyczalni sprzętu sportowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Nasz drugi obiekt

Zachęcamy do przeglądnięcia oferty naszego drugiego obiektu znajdującego się w odległości kilkunastu metrów obok.

Noclegi Białka Tatrzańska U Sorosa Noclegi Białka Tatrzańska U Sorosa Noclegi Białka Tatrzańska U Sorosa

przejdź na stronę